Series
Ratings
63
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Record of RagnarokRated ★ 1.5
Odd TaxiRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 1.0
BabylonRated ★ 1.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0
Princess PrincipalRated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 1.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0