Series
Ratings
20
ChernobylRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0