Series
Ratings
12- DamoRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Story of DianaRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0