Series
Ratings
149- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0