Movies
Ratings
2183
An Elephant Sitting StillRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 3.5
Sweet CharityRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
ClerksRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Magic Mike XXLRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
SafeRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
1900Rated ★ 4.5
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Office SpaceRated ★ 3.0
I Heart HuckabeesRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5