Titles you rated
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
The Case Study of VanitasRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Overtake!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Trans-Siberian PathfindersRated ★ 3.5
K-Ocean PathfindersRated ★ 4.0- 뭐라도 남기리Rated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5