Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 3.5
Please Like MeRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
Skam Season 2Rated ★ 1.5
Skam Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0