Series
Ratings
28
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
My DemonRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 1.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0