Movies
Ratings
4003
Angels & DemonsRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Saturday Night FeverRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.0
The Blues BrothersRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.0
Children of a Lesser GodRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Lovely, StillRated ★ 3.0
Starred UpRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
의궤, 8일간의 축제Rated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Chilsu and MansuRated ★ 3.5
Cross of IronRated ★ 4.0