Series
Ratings
514
SHINEPOSTRated ★ 3.5
Graveyard KitaroRated ★ 3.5
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 2.5
Snack BasueRated ★ 2.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
News AnchorRated ★ 2.0
On the Verge of InsanityRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 2.5- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
Bibliophile PrincessRated ★ 2.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.0
Beheneko: The Elf-Girl's Cat Is Secretly an S-Ranked Monster!Rated ★ 0.5
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 1.0
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.0