Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 1.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0- Deux YeojaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AnotherRated ★ 3.0- Kimagure Orange RoadRated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Oats StudiosRated ★ 2.5
Cooking with BillRated ★ 2.0- 2020년 우주의 원더키디Rated ★ 3.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0- Super-Electronic BiomanRated ★ 3.5
- Di Gi CharatRated ★ 3.5