Series
Ratings
180
PluribusRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TempestRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0