Series
Ratings
21
GoblinRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5