Series
Ratings
285- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0