Series
Ratings
656
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Backstreet RookieRated ★ 1.5
FlexxCopRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Clean With Passion For NowRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 3.5
Knight FlowerRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.5
The Golden SpoonRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 3.0