Movies
Ratings
82
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0