Movies
Ratings
54
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
DancerRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0