Movies
Ratings
148
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5