Series
Ratings
19
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
TitansRated ★ 3.5
TitansRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0