Series
Ratings
32
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5