Titles you rated
Lucky StarRated ★ 3.5- BakumanRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 2.0
Pokémon OriginsRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Inazuma Eleven GoRated ★ 2.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0