Series
Ratings
152- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.0
블리치Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 0.5
Hankei 5 MeterRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5