Titles you rated
R-PointRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.0- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 2.5
- Planet SpoiliaRated ★ 3.5