Movies
Ratings
762
HellboyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5