Series
Ratings
28
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5