Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
CallsRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0