Series
Ratings
152
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Not OthersRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Unlocked: A Jail Experiment Season 1Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5