Movies
Ratings
112
HancockRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0