Movies
Ratings
24
Aikatsu! × PriPara THE MOVIE -A Miraculous Encounter!-Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 1.5
DisenchantedRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 5.0
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
WickedRated ★ 5.0
Descendants: The Rise of RedRated ★ 0.5
DescendantsRated ★ 1.5
Descendants 2Rated ★ 3.5