Movies
Ratings
321
TekkonkinkreetRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Steamboat Bill, Jr.Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Five Star StoriesRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5