Titles you rated
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.5- HanamonogatariRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.5
Elfen LiedRated ★ 3.5- 猫物語(白)Rated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5