Series
Ratings
104
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
직장인들Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
직장인들Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5