Titles you rated
The DinosaursRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Taylor Swift - the Eras Tour - the End of an EraRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
AjinRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5