Titles you rated
SuitsRated ★ 3.0
House of Cards Season 5Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 1.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 1.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 1.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0