Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
GivenRated ★ 4.0
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0