Movies
Ratings
235
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0