Titles you rated
Siren's KissRated ★ 3.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5- In Your Brilliant SeasonRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
AbyssRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.5
My DemonRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0- HonourRated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Human From TodayRated ★ 2.0
Run OnRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5