Titles you rated
GezanmeshiRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
The Faraway PaladinRated ★ 3.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
CitadelRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam Seed C.E.73 StargazerRated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Kamen Rider KuugaRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5- Kamen Rider BLACK SUNRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0