Titles you rated
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Black GirlRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
CabaretRated ★ 4.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 1.0
Rush HourRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The StrangerRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5