Series
Ratings
119
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Where Stars LandRated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 2.0
The Golden SpoonRated ★ 2.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.5
My Lovely LiarRated ★ 2.5
Behind Your TouchRated ★ 2.5
The MatchmakersRated ★ 1.5
TomorrowRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 4.5
FlexxCopRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.0
The First RespondersRated ★ 5.0
Soundtrack #2Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 3.0