Series
Ratings
69
The Art of SarahRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Why Women KillRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Quality Assurance In Another WorldRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5