Series
Ratings
131
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0- 최후의 권력Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Dear ChildRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 3.0- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 2.0
ReservatetRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Fred & Rose West: A British Horror StoryRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 1.0
WomanRated ★ 3.0
Kill Me Love MeRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.0