Series
Ratings
125
Hyper KnifeRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- The Underworld RiderRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Voice Season 4Rated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5- Be;TwinRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5