Movies
Ratings
262
DetachmentRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
YouthRated ★ 4.0