Series
Ratings
123
GiantRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0