Movies
Ratings
269
Our TimesRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Peach TreeRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0