Movies
Ratings
841
Forrest GumpRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5
My Name Is VendettaRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0