Series
Ratings
57
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
MonkRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0