Series
Ratings
466
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Love MeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
LudwigRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5- 태풍상사Rated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0