Series
Ratings
112
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
A Clean SweepRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5